Geleneksel Voleybol Turnuvamızın Ödül Töreni

Geleneksel olarak her yıl çalışanlarımız arasında düzenlemiş olduğumuz Voleybol Turnuvamızın ödül törenini bugün yine tüm çalışanlarımız ile gerçekleştirdik. Bu yıl departmanlar arası düzenlenen turnuvayı Lojistik Operasyon ve Stok Departmanı birinci olarak tamamlayarak ödül almaya hak kazandılar.
Kazanan takımımızı tebrik ediyor, tüm takımlarımıza ve maçlarda alkışlarıyla oyuncularımızı yalnız bırakmayan Askon Ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Askon Ailesi Haluk Levent Konserinde

Askon Demir personeli ve ailelerimizle birlikte Haluk Levent konserindeydik. Konser gelirini Şehitlerimizin Ailelerine bağışlayacağını açıklayan değerli sanatçımızın İzmir Marşı yorumunda tüm seyirciler tek ses oldu...Denizli’de güzel ve özel bir akşamdı..

2018 Yılı İlk Çeyrek Dönemi Durum Değerlendirme Toplantısı

Askon Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş. 2018 Yılı İlk Çeyrek Dönemi Durum Değerlendirme Toplantımızı tüm Satış Ekibimiz, İmalat-Kalite Kontrol-Lojistik-Genel Muhasebe-Tasarım Yönetmenlerimiz ve Genel Müdürümüz Sn. İ. Okan Konyalıoğlu’nun katılımıyla 04 Mayıs 2018 tarihinde icra ettik. Toplantıda; 2018 yılı bütçe hedeflerimizi gerçekleştirme performansımızı ilk 3 aylık verilerin ışığında değerlendirdik. Çözüm ortağı olduğumuz tüm müşterilerimizle iş birliğimizi daha öteye taşıyacak, müşteri memnuniyetini ve kuvvetli taraflarımızı artıracak, iyileşmeye açık alanlarımızı geliştirecek tedbirleri görüştük ve örnek olay incelemelerimizle öz eleştiriler yaptık.

Üniversite-Sanayi iş birliği çalışmaları

Üniversite-Sanayi iş birliği çalışmalarımız kapsamında 16 Şubat 2018 tarihinde Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Fakültesi İmalat Mühendisliği Bölümü Teknik Gezisi’ne ev sahipliği yapmış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Öğretim Görevlisi Sn.Dr. Yavuz Kaplan Bey eşliğinde yarınlarımızın garantisi pırıl pırıl öğrencilerimize imalat iş akışı ve teknolojileri hakkında bilgi aktarma fırsatı bulduk. Tüm öğrencilerimize sınavlarında ve gelecek hayatlarında başarılar ve mutluluklar diliyoruz.

ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları/Denizli Lise Öğrencilerimizle Söyleşi “GELECEĞİN MESLEKLERİ LİSE KARİYER GÜNLERİ”

ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları/Denizli’nin “Geleceğin Meslekleri Kariyer Günleri” çalışmaları kapsamında Askon Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü, DESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İ. Okan Konyalıoğlu; 06.12.2017 tarihinde ODTÜ GVO/Denizli lise öğrencileri ile bir araya geldi. Hayatı boyunca biriktirdikleri ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde ekonomi eğitimi almasının yaşamına kattıkları konusunda öğrencilerle söyleşi yapan Okan Konyalıoğlu, gençlere ne yapmak istediklerine karar vermelerini ve çok çaba göstermelerini, teknolojiyi doğru kullanmalarını önerdi. Kendi yaşamından anekdotlarla ve öğrencilere empatik yaklaşımıyla hayatta başarılı olmanın yolunun çok çalışmaktan geçtiğini öğrencilerin anlayabileceği örneklerle anlatan Okan Konyalıoğlu’nun samimi ve içten konuşmasını öğrenciler ilgiyle dinlediler.

Askon Demir Geleneksel Aile Pikniği ( Honaz Dağı Milli Parkı, Cankurtaran Kamp Tesisleri / Denizli )

Birlik ve beraberlik bağlarımızı kuvvetlendirmek, sıcak yaz günleri sonrasında yorgunluk atmak ve yeni eğitim-öğretim yılı başlamadan ailelerimizle birlikte doyasıya eğlenmek maksadıyla icra ettiğimiz Geleneksel Aile Pikniğimizde hep birlikte çok keyifli vakit geçirdik. Oyunlarımızda bazen büyüklerin küçüklerden daha fazla eğlendiği ve eğlendirdiği bu güzel aktivitemize destek veren Yönetim Kurulumuza, organizasyonda emeği geçen herkese ve katılımlarıyla pikniğimizi renklendiren değerli ailelerimize gönül dolusu teşekkür ediyoruz.

30 Ağustos Zafer Bayramı ve Kurban Bayramı için toplandık

Askon Demir ve Konyalıoğlu Metal ailesinin tüm üyeleriyle, her bayramda olduğu gibi yine hep birlikte, huzurla ve gururla 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Kurban Bayramı için toplandık, bayramlaştık, kolonyamızı ve şekerimizi paylaştık. Bu büyük ailenin fertleri olarak, yola çıkacaklara ve Kurban Bayramı’nda eline bıçak alacaklara bu vesileyle dikkatli olmalarını birkez daha hatırlatmak istiyor; ülkemizin her köşesinde, vatandaşlarımızın bulunduğu, bayrağımızın dalgalandığı her yerde bayramlarımızın ilelebet bu mutluluk ve coşkuyla kutlanmasını temenni ediyoruz. www.askondemir.com

2017 Yılı Birinci 6 Aylık Durum Değerlendirme Toplantısı

Askon Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş. 2017 Yılı Birinci Altı Aylık Durum Değerlendirme Toplantımızı tüm Satış Ekibimiz, İmalat-Kalite Kontrol-Lojistik-Genel Muhasabe Yönetmenlerimiz ve Genel Müdürümüz Sn. İ. Okan Konyalıoğlu’nun katılımıyla 07 Temmuz 2017 tarihinde icra ettik. Toplantıda; 2017 yılı bütçe planımızda belirlediğimiz hedeflerimizi gerçekleştirme performansımızı ilk 6 aylık verilerin ışığında değerlendirdik. Çözüm ortağı olduğumuz tüm müşterilerimizle iş birliğimizi daha öteye taşıyacak, müşteri memnuniyetini ve kuvvetli taraflarımızı artıracak, iyileşmeye açık alanlarımızı geliştirecek tedbirleri görüştük ve örnek olay incelemelerimizle öz eleştiriler yaptık. Sürekli öğrenme ve gelişme misyonumuz çerçevesinde 2017 yılı ikinci yarısı hedeflerimiz ve 2018 yılı yatırım planlarımız üzerine konuştuk.

Temmuz 2017 Aylık Durum Değerlendirme Toplantısı

Askon Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş. olarak 18 Ağustos 2017 tarihinde icra ettiğimiz “Temmuz 2017 Aylık Değerlendirme Toplantımız”da tüm ana ve alt fonksiyon alanlarında verimliliğimizi artıracak, müşteri memnuniyetini ve kuvvetli taraflarımızı geliştirecek, iyileşmeye açık alanlarımıza çare olabilecek tedbirleri görüştük, örnek olay incelemelerimiz ile öz eleştiri yaptık. Genel Md.müz, tüm Satış Ekibimiz ve İmalat-Lojistik-Genel Muhasabe Yönetmenlerimizin katılımıyla icra ettiğimiz toplantımıza Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Demiraslan Konyalıoğlu da iştirak ederek bizleri onurlandırmış, değerlendirme ve temennileriyle bizlere yol gösterici olmuştur.

ASKON DEMİR ÇELİK Geneleksel İftar Yemeği

ASKON DEMİR ÇELİK ailesi olarak PASVAK ta düzenlediğimiz geleneksel iftar yemeğimizde tüm çalışanlarımız ve aileleri ile birlikteydik.

Kaynak Robotumuz hakkında tazeleme eğitimi verildi.

Kaynaklı İmalat Yönetmenimiz Müh. Kamil Hançarlı tarafından, Satış ve Pazarlama ekibimize Kaynak Robotumuz hakkında tazeleme eğitimi verildi.

2017 Yılı İlk Dört Aylık Durum Değerlendirme Toplantısı

2017 Yılı İlk Dört Aylık Durum Değerlendirme Toplantımızı 10 Mayıs 2017 tarihinde tüm satış ekibimiz, imalat sorumlularımız ve Genel Müdürümüz Sn. İ. Okan Konyalıoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirdik. Toplantıda; 2017 yılı bütçe planımızda belirlediğimiz hedeflerimizi gerçekleştirme performansımızı ilk 4 aylık verilerin ışığında değerlendirdik. Çözüm ortağı olduğumuz tüm müşterilerimizle iş birliğimizi daha öteye taşıyacak, müşteri memnuniyetini ve kuvvetli taraflarımızı artıracak, iyileşmeye açık alanlarımızı geliştirecek tedbirler üzerinde durduk. Sürekli öğrenme ve gelişme misyonumuz çerçevesinde güncel örnek olaylarla alınması gereken dersleri paylaştık.

Honaz MYO Kariyer Günleri

Genel Müdürümüz Sn. İ. Okan Konyalıoğlu, bu sene 8.si gerçekleşen “Kariyerimiz ve Biz” temalı Honaz Kariyer Günleri’ne katılarak Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin sorularını yanıtladı.

15. Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Ekipmanları İhtisas Fuarı’nda (KOMATEK 2017, Atatürk Kültür Merkezi / Ankara)

Bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize ve çözüm ortaklarımıza teşekkür ediyor, fuarın bize ve ülkemiz için güzel ticaretlere vesile olmasını temenni ediyoruz.

15. Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Ekipmanları İhtisas Fuarı

15. Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Ekipmanları İhtisas Fuarı’nda (KOMATEK 2017, Atatürk Kültür Merkezi / Ankara) Kapalı Alan KD-08 numaralı standımızda siz değerli misafirlerimizi mutlulukla ağırladık.

Anadolu 500 Yereldeki Yüzümüz Plaket Töreni

Ekonomist Dergisi’nin belirlediği Anadolu’nun en büyük 500 firması arasına giren 33 Denizlili firmaya DESİAD ve Dünya Gazetesi iş birliğiyle düzenlenen törende plaket verildi. 27 Mart 2017’de düzenlenen törene DESİAD Başkanı olarak ev sahipliği yapan Genel Müdürümüz Sn. İ. Okan Konyalıoğlu’na manevi destek olmak ve ödül alan firmaları tebrik etmek üzere Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Demiraslan Konyalıoğlu ile birlikte törendeydik. Gurur duyduk…

2017 Yılı Birinci Çeyrek Değerlendirme Toplantısı

2017 Yılı Birinci Çeyrek Değerlendirme Toplantımızı 8 Nisan 2017 tarihinde tüm satış ekibimiz, imalat sorumlularımız ve Genel Müdürümüz Sn. İ. Okan Konyalıoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirdik. Toplantıda; 2017 yılı bütçe planımızda belirlediğimiz hedeflerimizi gerçekleştirme performansımızı değerlendirdik ve kuvvetli taraflarımızı artıracak, iyileşmeye açık alanlarımızı geliştirecek tedbirler üzerinde durduk. Ayrıca, en değerli varlığımız müşterilerimizle iş birliğimizi daha öteye taşıyacak yol haritamızı güncelledik.

2017 Yılı Birinci Çeyrek Değerlendirme Toplantımızı 8 Nisan 2017 tarihinde tüm satış ekibimiz, imalat sorumlularımız ve Genel Müdürümüz Sn. İ. Okan Konyalıoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirdik. Toplantıda; 2017 yılı bütçe planımızda belirlediğimiz hedeflerimizi gerçekleştirme performansımızı değerlendirdik ve kuvvetli taraflarımızı artıracak, iyileşmeye açık alanlarımızı geliştirecek tedbirler üzerinde durduk. Ayrıca, en değerli varlığımız müşterilerimizle iş birliğimizi daha öteye taşıyacak yol

“Askon Demir ve ThyssenKrupp iş birliğiyle icra ettiğimiz “Bölgesel Teknik Eğitim Seminerleri”mizin ikincisini 17 Mart 2017 tarihinde, iş ortaklarımızın katılımıyla İzmir’de tamamladık. İnteraktif ve karşılıklı soru-cevap şeklinde icra ettiğimiz seminerimizde önemli ve faydalı bilgi ve tecrübe alışverişi sağlamış olduk. Değerli iş ortaklarımıza daha iyi hizmet vermek ve teknik konularda geleceğimizi daha doğru şekillendirmek üzere icra ettiğimiz seminerimize katkı ve katılım sağlayan herkese çok teşekkür ediyoruz.”

Bölgesel Teknik Eğitim Seminerleri

Askon Demir ve ThyssenKrupp iş birliğiyle 2017 yılında icra edeceğimiz “Bölgesel Teknik Eğitim Seminerleri”mizin ilkini 10 Mart 2017 tarihinde, İş ortaklarımızın katılımıyla İzmir’de tamamladık. İnteraktif ve karşılıklı soru-cevap şeklinde icra ettiğimiz seminerimizde önemli ve faydalı bilgi ve tecrübe alışverişi sağlamış olduk. Değerli iş ortaklarımıza daha iyi hizmet vermek ve teknik konularda geleceğimizi daha doğru şekillendirmek üzere icra ettiğimiz seminerimize katkı ve katılım sağlayan herkese çok teşekkür ediyoruz

Geleneksel Büyük Aile Buluşması

Askon Demir Çelik San. ve Tic.A.Ş. olarak Yönetim Kurulumuz, çalışma arkadaşlarımız, çözüm ortaklarımız ve ailelerimiz ile “Geleneksel Büyük Aile Buluşması” kapsamında 04 Aralık 2016 tarihinde güzel bir Pazar gününde kahvaltıda buluştuk. Büyük Askon Ailesi’nin tüm fertleri ile birlikte düzenlenen bu organizasyonda aynı zamanda “Hizmet Yılı Onurlandırma Töreni”mizi icra ettik. Anılan törende 10-15 yıl, 15-20 yıl, 20 yıl ve üzerinde Askon bünyesinde bulunan tüm çalışma arkadaşlarımıza “Hizmet Yılı Onur Plaket”lerini ailelerin huzurunda takdim ettik.

2016 Yılı İlk Değerlendirme Toplantısı

2016 Yılı Birinci Dönem Satış Değerlendirme Toplantımızı 6 Ağustos 2016 tarihinde tüm satış ekibimiz, imalat sorumlularımız ve yönetim kurulumuz ile birlikte gerçekleştirdik. Aynı toplantıda, Temmuz 2016 ayında düzenlediğimiz Müşteri Memnuniyet Anketlerimizin teknik analizi ile birlikte değerlendirmesini de yaparak, en değerli varlığımız müşterilerimizle iş birliğimizi daha da öteye taşıyacak yol haritamızı güncelledik.

ANKOMAK 2016 Fuar Katılımı

Kendi alanında birçok lider firmanın katılımıyla 1- 5 Haziran tarihleri arasında İstanbul CNR’da düzenlenen 21. Uluslararası İş Makinaları, Yapı Elemanları ve İnşaat Teknolojileri Fuarı – ANKOMAK 2016’da ASKON DEMİR ÇELİK ailesi olarak başarılı bir şekilde yerimizi aldık.

Satış Değerlendirme Toplantımız

5-16 Mayıs 2015 tarihlerinde 1. dönem satış değerlendirme toplantımızı; tüm satış ekibimiz, imalat sorumlularımız ve yönetim kurulumuz ile birlikte gerçekleştirdik.

Performans Yönetimi ve Görüşme Teknikleri Eğitimimiz

Yöneticilerimizin kendilerini geliştirmesi ve kurum için en uygun değerlendirme sisteminin seçilmesini sağlamak amacıyla 09 Ocak 2016 tarihinde Performans Yönetimi ve Görüşme Teknikleri eğitimine katıldık.

Stres Yönetimi Eğitimimiz

Çalışanlarımızın, iş ortamında daha başarılı ve verimli olmalarını sağlamaya yönelik gerekli beceri, bilgi, tutum ve davranışları kazandırmak amacıyla sürdürdüğümüz eğitim programlarımız kapsamında 13 Haziran 2015 tarihinde Stres ve Öfke Kontrolü Eğitimimizi gerçekleştirdik.

Yön.Kur.Baş.Eğitime Katkısı

Yönetim Kurulu Başkanımız sayın Demir Aslan Konyalıoğlu ve eşi Melek Konyalıoğlu Denizli Servergazi Mahallesi’nde yapılacak olan 24 derslikli Hayırseverler Ortaokulu için 100 bin TL’lik katkı sağlayarak sayın Vali Şükrü Kocatepe ile birlikte protokol imzaladılar.

Müşteri İlişkileri ve Yönetimi' eğitimine katıldık

Çalışanlarımızın, yetkinliklerini arttırmaları için daha başarılı olmalarını sağlamaya yönelik sürdürdüğümüz eğitim programlarımız kapsamında 28 Kasım 2015 tarihinde Müşteri İlişkileri ve Yönetimi Eğitimimizi gerçekleştirdik.