Yönetim Kadromuz

Demiraslan Konyalıoğlu

Kurucu - Yönetim Kurulu Başkanı

İ. Okan Konyalıoğlu

Genel Müdür

Melike Konyalıoğlu

Yönetim Kurulu Üyesi (Mali İşler)

 

Murat Özdemir

Genel Müdür Yardımcısı mozdemir@askondemir.com +90 533 154 68 60

Satış

Barış Karamil

Yurt İçi Satış Yönetmeni bkaramil@askondemir.com +90 533 483 47 11

Zafer Demirtaş

Satış Uzmanı zdemirtas@askondemir.com +90 533 373 53 19

Kadir Osunluk

Satış Uzmanı kosunluk@askondemir.com +90 533 734 10 36

İsmail Yılmaz

Satış Uzmanı iyilmaz@askondemir.com +90 533 594 23 87

Kadir Ulukuş

Satış Uzmanı kulukus@askondemir.com +90 530 237 67 00

Serkan Yılmazer

Satış Uzmanı syilmazer@askondemir.com +90 533 014 20 36

Süleyman Tarık Sarıyer

Satış Uzman Yardımcısı stsariyer@askondemir.com +90 533 154 72 66

Melih Kalaycı

Satış Uzman Yardımcısı mkalayci@askondemir.com +90 533 373 53 17

Engin Cüce

Satış Uzman Yardımcısı ecuce@askondemir.com +90 555 964 78 71

Yusuf Bülent Şatır

Satış Destek Personeli bsatir@askondemir.com +90 530 953 67 47

Kenan Erden

Satış Destek Personeli

Selim Yücedağ

Satış Destek Personeli

Ürge ve Tasarım Merkezi

İbrahim Kayhan

Tasarım Merkezi Yönetmeni ikayhan@askondemir.com 0 533 014 22 30

Aybars Alptekin

Ürün Geliştirme (ÜRGE) Uzmanı aalptekin@askondemir.com

Osman Sarıkaya

Tasarım Teknisyeni osarikaya@askondemir.com

Emre Göktaş

Tasarım Teknisyeni egoktas@askondemir.com

Bahar Topal

Kreatif Satış Danışmanı btopal@askondemir.com 0 533 737 53 48

Sac İşleme İmalat

Özkan Özker

Sac İşleme İmalat Yöneticisi oozker@askondemir.com

Sezgin Ata

CNC Kesme Makinaları Takım Lideri sata@askondemir.com

Ali Çam

CNC Cad Cam Programcısı imalat@askondemir.com

Emre Seymen

CNC Cad Cam Programcısı imalat@askondemir.com

Proje - Kaynaklı İmalat

Kamil Hançarlı

Kaynaklı İmalat Yöneticisi proje@askondemir.com

Halil Ersipahi

Kaynaklı İmalat Takım Lideri proje@askondemir.com

Necati Keskin

Kaynaklı İmalat Mühendisi

Mali İşler

Hakan Yaman

Mali İşler Yöneticisi hyaman@askondemir.com

Durmuş Yorgalı

Genel Muhasebe Uzman Yardımcısı muhasebe@askondemir.com

Hülya Uyumaz

Finansman Uzmanı huyumaz@askondemir.com

Selvent Çomak

Genel Muhasebe Personeli scomak@askondemir.com

İsmihan Bayram

Santral Operatörü ibayram@askondemir.com

Fuat Yıldıray

Genel Muhasebe Personeli fyildiray@askondemir.com

Kalite Kontrol

İbrahim Kocahıdır

Kalite Sistemleri Yönetmeni ikocahidir@askondemir.com

Abdülkadir Çıkırıkçı

Kalite Kontrol Uzmanı acikirikci@askondemir.com

Halil Esen

Kalite Kontrol Veri İşleme Personeli

Seyfettin Öz Şimşek

Kalite Kontrol Personeli

Lojistik ve Sevkiyat

Ahmet Gümüş

Lojistik Planlama ve Stok Yönetmeni agumus@askondemir.com

Ali Rıza Durukan

Lojistik Planlama ve Stok Takip Personeli sevkiyat@askondemir.com

Hikmet Avşar

Lojistik Planlama Personeli havsar@askondemir.com

Mustafa Baysal

Kantar Personeli sevkiyat@askondemir.com

Satın Alma

Mahmut Baki Esen

Yardımcı Malzeme ve Hizmet Satınalma Uzmanı

Olcay Yenidede

Hammadde Satınalma Destek Personeli stok@askondemir.com

Pınar Erdoğan

Hammadde Satınalma Destek Personeli perdogan@askondemir.com +90 532 221 11 15