Askon Demir Çelik ailesi olarak yeni yılı karşıladık

Askon Demir Çelik ailesi olarak yeni yılı çalışanlarımızla karşılamak için Yönetim Kurulu Başkanımız Demiraslan Konyalıoğlu' nun yeni yıla dair mutlulukla ilgili güzel nasihatleriyle birlikte yeni yıl pastamızı kestik. Herkesin yeni yılının sevinç, neşe ve mutluluk içerisinde geçmesi dileğimizle.

3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası'nda Askon Demir-Denizli İl Sağlık Müdürlüğü iş birliği ile çok anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptık.

Askon Demir Ailesi olarak sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında 3-9 Kasım 2019 Organ Bağışı Haftası’nda Denizli İl Sağlık Md.lüğümüz ile çok önemli bir iş birliği gerçekleştirdik. İl Sağlık Md.lüğümüzden Organ Nakil Koordinatörü Deniz Bayrak Hanım ve Kamu Hastaneleri Uzm. Burcu Sarıkaya Hanım tarafından tüm personelimize “bilgilendirme ve bu hassas konuda farkındalığı artırma sunumu” yapıldı. Sunumun hemen sonrasında 23 personelimizin organ ve doku bağışı yaptığı bu anlamlı etkinliğimizin yeni yaşamlara umut ve çare olması dileğimizle bu organizasyonun gerçekleşmesine vesile olan Denizli İl Sağlık Md.lüğümüze teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bağışlanan her ORGAN, yaşama tutunan bir İNSAN.

“Bu İşte Bir Umut Var” Gala Etkinliğine Katıldık

Cumhuriyetimizin aydınlanma projelerinden birisi olan “Köy Enstitülerini” konu edinen “Bu İşte Bir Umut Var” belgesel filminin gala gösterimini 29 Eylül 2019’da Laodikya’nın tarihi ve kültürel mirası içerisinde büyük bir keyifle izledik. Öncesinde mini tiyatro oyunlarının da olduğu etkinlikte Köy Enstitülerimizde 60 yıl önce görev almış çok değerli öğretmenlerimizin ilk günkü görev aşklarının nasıl taze kaldığına şahit olduk. 10. Yıl Marşı ve dev ekrandaki Al Bayrağımız eşliğinde coşkuyla kapattığımız bu güzel ve özel etkinliğin oluşmasında katkısı olan herkese sonsuz teşekkürler…

“Devr-i Oyun/cak” Forum Tiyatro Gösterisini Yönetim Kurulumuz ile Birlikte İzledik

Denizli Sanayi Odası, TAİDER, DESİAD ve DEGİAD iş birliğinde 30 Eylül 2019’da Merkezefendi Kongre Merkezi’nde gerçekleşen “Devr-i Oyun/cak” Forum Tiyatro Gösterisinde bir aile şirketinin nesiller arası ilişkilerini ve iletişim problemlerini merkeze alan oyunu Yönetim Kurulumuzla birlikte izledik. Brezilyalı tiyatrocu Augusto BOAL tarafından geliştirilen Forum Tiyatro’sunun (Doğaçlama Tiyatro) bu güzel örneğinde seyircilerin de aktif olarak öyküye dâhil olmasıyla beyin fırtınasının sanatsal etkinlik içerisinde nasıl yoğrulabileceğine şahit olduk. TAİDER’e ve tümü gönüllü iş insanlarından oluşan Devr-i Oyun/cak ekibine ve Yönetmen Erdem Erem Bey’e sonsuz teşekkürler…

"Gönül Dağı Gönülden Gönüle İletişim" Etkinliğine Katıldık

Denib Akademi tarafından 17.09.2019 tarihinde Merkezefendi Kültür Merkezi'nde gerçekleşen "Gönül Dağı Gönülden Gönüle İletişim" konulu eğitim programında Oytun Yumşak'ı dinlemek ve izlemekten büyük keyif aldık. Askon Demir Çelik ailesi olarak 22 kişi katıldığımız bu güzel etkinlik için DENİB'e ve Oytun Yumşak Bey'e teşekkürlerimizi sunuyoruz.

ASKON Demir Çelik Ailesi Olarak Geleneksel Şirket Pikniğimizde Buluştuk

25.08.2019 Pazar Günü, ASKON Demir Çelik Ailesi olarak çalışanlarımız, ailelerimiz ve çözüm ortaklarımızla gerçekleştirdiğimiz Geleneksel Şirket Pikniğimizde güzel ve keyifli saatler geçirdik. Nice etkinliklerde hep birlikte olmak dileğimizle...

Laodikeia’dan Avrupa’ya Kültür Köprüsü Konserine Katıldık

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Denizli Sanayi Odası (DSO), Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği (DESİAD) ve AB Bilgi Merkezi tarafından organize edilen “Laodikeia’dan Avrupa’ya Kültür Köprüsü-Olten Filarmoni Oda Orkestrası Konseri”ni Laodikeia’nın tarih ve sanat kokan dokusu içinde izlemek ve dinlemekten büyük keyif aldık. Bu güzel konser sonunda Olten Filarmoni Oda Orkestrası’nın tüm değerli sanatçıları adına Şef İbrahim Yazıcı Beyefendi’ye takdim edilen Artepera Atatürk koleksiyonu ürünümüzün (https://www.artepera.com/ataturk-metal-tablo-ataturk-portre) aldığı alkıştan da büyük onur duyduk. Artepera Ailesi olarak organizasyonda emeği geçen herkese ve Olten Filarmoni Oda Orkestrası’na gönül dolusu teşekkürlerimizi sunuyoruz…

Askon Demir 6 Aylık Değerlendirme Toplantımızı (2019-I) Gerçekleştirdik

Askon Demir 6 Aylık Değerlendirme Toplantımızı (2019-I) tüm Bölüm Yöneticilerimiz ve Satış Temsilcilerimizin katılımıyla başarıyla icra ettik. Gebze Lojistik ve Satış Birimimizin de tam zamanlı video konferansla katıldığı toplantıda geçmişi değerlendirdik, SWOT Analizi ve Beyin Fırtınası yöntemleriyle geleceğimizi tartıştık. Şimdi; çok verimli ve samimi geçen, zaman zaman çok cesur fikirlerle zenginleşen toplantımızda yaptığımız tespitleri ve teklifleri yine hep birlikte yol haritamıza yansıtma zamanı...

Askon Demir Baba-Çocuk Sinema Etkinliği

Babalar Günü kapsamında “Askon Demir Baba-Çocuk Sinema Etkinliğimizde” çocuklarımızla birlikte çok çok eğlendik. Bu anlamlı günde başarılı karneleriyle bize en güzel hediyeyi veren çocuklarımızı bu vesileyle tekrar tebrik ediyor, hepsine harika bir tatil dönemi diliyoruz.

Askon Demir Ailesi olarak çalışma arkadaşımız Nesrin Coşan Hanım'ın evliliğe adım attığı güne büyük bir mutlulukla şahit olduk.

Askon Demir Ailesi olarak çalışma arkadaşımız, Tasarım ve E-Ticaret Bölümümüzde Grafik Tasarım Uzman Yardımcısı olarak çalışan Nesrin Coşan Hanım'ın evliliğe adım attığı bu güzel güne büyük bir mutlulukla şahit olduk. Kendilerini tebrik ediyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Askon Demir Ailesi olarak Ramazan Ayı'nın son mesaisini bayramlaşarak bitirdik.

Askon Demir Ailesi olarak Ramazan Ayı'nın son mesai gününü hep birlikte bayramlaşarak bitirdik. Yönetim Kurulu Başkanımız Aslan Bey’in kutlama konuşması ve hayata dair çok değerli tavsiyeleri ile başlayan etkinliğimiz herkesin birbiriyle bayramlaşması ile devam etti. Neşeyle, huzurla evlerimize gittik. Hep birlikte daha nice Bayramlara sağlık ve mutlulukla kavuşabilmek dileğimizle…

Askon Demir Ailesi Olarak Geleneksel İftar Yemeğimizde Buluştuk.

Askon Demir Ailesi olarak geleneksel iftar yemeğimizde ailelerimiz ve bize güç katan değerli çözüm ortaklarımızla buluştuk. Katılımlarıyla gecemizi anlamlandıran herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, hep birlikte nice Ramazan’lar diliyoruz.

Pamukkale Üniversitesi tarafından düzenlenen “Hierapolis: Kriz ve Dijitalizm” temalı etkinlikte yer aldık

Askon Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş. Genel Md. Okan Konyalıoğlu, DESİAD Yönetim Kurulu Bşk. olarak Pamukkale Üniversitesi tarafından 25-27 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenen “Hierapolis: Kriz ve Dijitalizm” temalı 2. Uluslararası Genç Ekonomistler Öğrenci Kongresinde jüri üyeliği yapmıştır. Pamukkale Üniversitesi’nin uluslararası alanda bilinirliğinin artırılmasına, lisansüstü çalışmalarda başarılı öğrenciler için üniversitemizin cazibe merkezi olmasına, üniversite-sanayi iş birliğinin geliştirilmesine ve şehrimizin turizm potansiyelinin duyurulmasına büyük katkı sağlayacağına inandığımız bu önemli organizasyonda emeği geçen herkese şehrimizin ve ülkemizin sevdalısı olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

Üniversite-Sanayi iş birliği kapsamında Genel Müdür Yardımcımız Murat Özdemir, Tasarım ve E-Ticaret Merkezi Yöneticimiz İbrahim Kayhan ve ÜRGE Danışmanımız İpek Özmen Dönmez ile birlikte "Metale Tasarım Gözüyle Bakış" isimli söyleşi için PAÜ'ye konuk olduk.

PAÜ MTF Mimarlık Bölümü öğrencileri ile birlikte gerçekleştirilen söyleşide Askon Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde geliştirilen "Wall Art İstanbul" ( www.wallartistanbul.com ) ve "Artepera" (www.artepera.com) markalarımızın oluşum süreçleri, aktörleri ve çalışmalarına ilişkin bilgi, birikim ve tecrübelerimizi paylaşarak  Mimarlık Bölümü Öğrencilerine staj ve iş olanakları konusunda çeşitli işbirlikleri için davette bulunduk.

Pamukkale Üniversitesi Mimarlık Bölümü Öğrencileri ile deneyimlerimizi paylaştık

Askon Demir-Çelik San. ve Tic. A.Ş. Genel Md. İ. Okan Konyalıoğlu, Pamukkale Üniversitesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mimarlık Bölümü, Endüstriyel İmalatlar ve Yapılar dersine katılarak deneyimlerini, mimarlık bölümü öğrencileri ile paylaştı.

Askon Demir Ailesi "Aceleci Sinek Süte Düşer " Etkinliğine Katıldı

DENİB Akademi tarafından 12 Mart 2019 tarihinde Merkez Efendi Kültür Merkezi’nde organize edilen “Bir nedenin olsun güçlü olsun, yolunu kendin bulursun” ana temalı “Aceleci Sinek Süte Düşer” konulu eğitim programında Gökhan Okçu Bey’i dinlemek ve izlemekten büyük keyif aldık. İş, aile ve sosyal hayata ilişkin gerçek örneklerle zenginleştirilmiş sunum hem çok eğlenceli, hem de çok eğitici idi. Askon Demir Ailesi olarak 17 kişi ile katıldığımız bu güzel etkinlikten dolayı DENİB’e ve Gökhan Okçu Bey’e teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Askon Demir SteelOrbis Piyasa Sohbetleri'nde Yer Aldı


  06.03.2019 tarihinde Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO)/İzmir’de düzenlenen, çelik sektörünün önde gelen firmalarının buluştuğu SteelOrbis Piyasa Sohbetleri'nde Askon Demir olarak Satış, Pazarlama ve Lojistik ekiplerimizle yer aldık. Geçmişten günümüze çelik sektörünün değerlendirilmesi, piyasa koşulları, ulusal ve uluslararası son gelişmeler üzerine yapılan keyifli sohbetlerde sektörün önemli oyuncularıyla fikir alışverişi yapma fırsatı bulduk.

Geleneksel Voleybol Turnuvamızın Ödül Töreni

Geleneksel olarak her yıl çalışanlarımız arasında düzenlemiş olduğumuz Voleybol Turnuvamızın ödül törenini bugün yine tüm çalışanlarımız ile gerçekleştirdik. Bu yıl departmanlar arası düzenlenen turnuvayı Lojistik Operasyon ve Stok Departmanı birinci olarak tamamlayarak ödül almaya hak kazandılar.
Kazanan takımımızı tebrik ediyor, tüm takımlarımıza ve maçlarda alkışlarıyla oyuncularımızı yalnız bırakmayan Askon Ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Askon Ailesi Haluk Levent Konserinde

Askon Demir personeli ve ailelerimizle birlikte Haluk Levent konserindeydik. Konser gelirini Şehitlerimizin Ailelerine bağışlayacağını açıklayan değerli sanatçımızın İzmir Marşı yorumunda tüm seyirciler tek ses oldu...Denizli’de güzel ve özel bir akşamdı..

2018 Yılı İlk Çeyrek Dönemi Durum Değerlendirme Toplantısı

Askon Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş. 2018 Yılı İlk Çeyrek Dönemi Durum Değerlendirme Toplantımızı tüm Satış Ekibimiz, İmalat-Kalite Kontrol-Lojistik-Genel Muhasebe-Tasarım Yönetmenlerimiz ve Genel Müdürümüz Sn. İ. Okan Konyalıoğlu’nun katılımıyla 04 Mayıs 2018 tarihinde icra ettik. Toplantıda; 2018 yılı bütçe hedeflerimizi gerçekleştirme performansımızı ilk 3 aylık verilerin ışığında değerlendirdik. Çözüm ortağı olduğumuz tüm müşterilerimizle iş birliğimizi daha öteye taşıyacak, müşteri memnuniyetini ve kuvvetli taraflarımızı artıracak, iyileşmeye açık alanlarımızı geliştirecek tedbirleri görüştük ve örnek olay incelemelerimizle öz eleştiriler yaptık.

Üniversite-Sanayi iş birliği çalışmaları

Üniversite-Sanayi iş birliği çalışmalarımız kapsamında 16 Şubat 2018 tarihinde Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Fakültesi İmalat Mühendisliği Bölümü Teknik Gezisi’ne ev sahipliği yapmış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Öğretim Görevlisi Sn.Dr. Yavuz Kaplan Bey eşliğinde yarınlarımızın garantisi pırıl pırıl öğrencilerimize imalat iş akışı ve teknolojileri hakkında bilgi aktarma fırsatı bulduk. Tüm öğrencilerimize sınavlarında ve gelecek hayatlarında başarılar ve mutluluklar diliyoruz.

ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları/Denizli Lise Öğrencilerimizle Söyleşi “GELECEĞİN MESLEKLERİ LİSE KARİYER GÜNLERİ”

ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları/Denizli’nin “Geleceğin Meslekleri Kariyer Günleri” çalışmaları kapsamında Askon Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü, DESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İ. Okan Konyalıoğlu; 06.12.2017 tarihinde ODTÜ GVO/Denizli lise öğrencileri ile bir araya geldi. Hayatı boyunca biriktirdikleri ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde ekonomi eğitimi almasının yaşamına kattıkları konusunda öğrencilerle söyleşi yapan Okan Konyalıoğlu, gençlere ne yapmak istediklerine karar vermelerini ve çok çaba göstermelerini, teknolojiyi doğru kullanmalarını önerdi. Kendi yaşamından anekdotlarla ve öğrencilere empatik yaklaşımıyla hayatta başarılı olmanın yolunun çok çalışmaktan geçtiğini öğrencilerin anlayabileceği örneklerle anlatan Okan Konyalıoğlu’nun samimi ve içten konuşmasını öğrenciler ilgiyle dinlediler.

Askon Demir Geleneksel Aile Pikniği ( Honaz Dağı Milli Parkı, Cankurtaran Kamp Tesisleri / Denizli )

Birlik ve beraberlik bağlarımızı kuvvetlendirmek, sıcak yaz günleri sonrasında yorgunluk atmak ve yeni eğitim-öğretim yılı başlamadan ailelerimizle birlikte doyasıya eğlenmek maksadıyla icra ettiğimiz Geleneksel Aile Pikniğimizde hep birlikte çok keyifli vakit geçirdik. Oyunlarımızda bazen büyüklerin küçüklerden daha fazla eğlendiği ve eğlendirdiği bu güzel aktivitemize destek veren Yönetim Kurulumuza, organizasyonda emeği geçen herkese ve katılımlarıyla pikniğimizi renklendiren değerli ailelerimize gönül dolusu teşekkür ediyoruz.

30 Ağustos Zafer Bayramı ve Kurban Bayramı için toplandık

Askon Demir ve Konyalıoğlu Metal ailesinin tüm üyeleriyle, her bayramda olduğu gibi yine hep birlikte, huzurla ve gururla 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Kurban Bayramı için toplandık, bayramlaştık, kolonyamızı ve şekerimizi paylaştık. Bu büyük ailenin fertleri olarak, yola çıkacaklara ve Kurban Bayramı’nda eline bıçak alacaklara bu vesileyle dikkatli olmalarını birkez daha hatırlatmak istiyor; ülkemizin her köşesinde, vatandaşlarımızın bulunduğu, bayrağımızın dalgalandığı her yerde bayramlarımızın ilelebet bu mutluluk ve coşkuyla kutlanmasını temenni ediyoruz. www.askondemir.com

2017 Yılı Birinci 6 Aylık Durum Değerlendirme Toplantısı

Askon Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş. 2017 Yılı Birinci Altı Aylık Durum Değerlendirme Toplantımızı tüm Satış Ekibimiz, İmalat-Kalite Kontrol-Lojistik-Genel Muhasabe Yönetmenlerimiz ve Genel Müdürümüz Sn. İ. Okan Konyalıoğlu’nun katılımıyla 07 Temmuz 2017 tarihinde icra ettik. Toplantıda; 2017 yılı bütçe planımızda belirlediğimiz hedeflerimizi gerçekleştirme performansımızı ilk 6 aylık verilerin ışığında değerlendirdik. Çözüm ortağı olduğumuz tüm müşterilerimizle iş birliğimizi daha öteye taşıyacak, müşteri memnuniyetini ve kuvvetli taraflarımızı artıracak, iyileşmeye açık alanlarımızı geliştirecek tedbirleri görüştük ve örnek olay incelemelerimizle öz eleştiriler yaptık. Sürekli öğrenme ve gelişme misyonumuz çerçevesinde 2017 yılı ikinci yarısı hedeflerimiz ve 2018 yılı yatırım planlarımız üzerine konuştuk.

Temmuz 2017 Aylık Durum Değerlendirme Toplantısı

Askon Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş. olarak 18 Ağustos 2017 tarihinde icra ettiğimiz “Temmuz 2017 Aylık Değerlendirme Toplantımız”da tüm ana ve alt fonksiyon alanlarında verimliliğimizi artıracak, müşteri memnuniyetini ve kuvvetli taraflarımızı geliştirecek, iyileşmeye açık alanlarımıza çare olabilecek tedbirleri görüştük, örnek olay incelemelerimiz ile öz eleştiri yaptık. Genel Md.müz, tüm Satış Ekibimiz ve İmalat-Lojistik-Genel Muhasabe Yönetmenlerimizin katılımıyla icra ettiğimiz toplantımıza Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Demiraslan Konyalıoğlu da iştirak ederek bizleri onurlandırmış, değerlendirme ve temennileriyle bizlere yol gösterici olmuştur.

ASKON DEMİR ÇELİK Geneleksel İftar Yemeği

ASKON DEMİR ÇELİK ailesi olarak PASVAK ta düzenlediğimiz geleneksel iftar yemeğimizde tüm çalışanlarımız ve aileleri ile birlikteydik.

Kaynak Robotumuz hakkında tazeleme eğitimi verildi.

Kaynaklı İmalat Yönetmenimiz Müh. Kamil Hançarlı tarafından, Satış ve Pazarlama ekibimize Kaynak Robotumuz hakkında tazeleme eğitimi verildi.

2017 Yılı İlk Dört Aylık Durum Değerlendirme Toplantısı

2017 Yılı İlk Dört Aylık Durum Değerlendirme Toplantımızı 10 Mayıs 2017 tarihinde tüm satış ekibimiz, imalat sorumlularımız ve Genel Müdürümüz Sn. İ. Okan Konyalıoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirdik. Toplantıda; 2017 yılı bütçe planımızda belirlediğimiz hedeflerimizi gerçekleştirme performansımızı ilk 4 aylık verilerin ışığında değerlendirdik. Çözüm ortağı olduğumuz tüm müşterilerimizle iş birliğimizi daha öteye taşıyacak, müşteri memnuniyetini ve kuvvetli taraflarımızı artıracak, iyileşmeye açık alanlarımızı geliştirecek tedbirler üzerinde durduk. Sürekli öğrenme ve gelişme misyonumuz çerçevesinde güncel örnek olaylarla alınması gereken dersleri paylaştık.

Honaz MYO Kariyer Günleri

Genel Müdürümüz Sn. İ. Okan Konyalıoğlu, bu sene 8.si gerçekleşen “Kariyerimiz ve Biz” temalı Honaz Kariyer Günleri’ne katılarak Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin sorularını yanıtladı.

15. Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Ekipmanları İhtisas Fuarı’nda (KOMATEK 2017, Atatürk Kültür Merkezi / Ankara)

Bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize ve çözüm ortaklarımıza teşekkür ediyor, fuarın bize ve ülkemiz için güzel ticaretlere vesile olmasını temenni ediyoruz.

15. Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Ekipmanları İhtisas Fuarı

15. Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Ekipmanları İhtisas Fuarı’nda (KOMATEK 2017, Atatürk Kültür Merkezi / Ankara) Kapalı Alan KD-08 numaralı standımızda siz değerli misafirlerimizi mutlulukla ağırladık.

Anadolu 500 Yereldeki Yüzümüz Plaket Töreni

Ekonomist Dergisi’nin belirlediği Anadolu’nun en büyük 500 firması arasına giren 33 Denizlili firmaya DESİAD ve Dünya Gazetesi iş birliğiyle düzenlenen törende plaket verildi. 27 Mart 2017’de düzenlenen törene DESİAD Başkanı olarak ev sahipliği yapan Genel Müdürümüz Sn. İ. Okan Konyalıoğlu’na manevi destek olmak ve ödül alan firmaları tebrik etmek üzere Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Demiraslan Konyalıoğlu ile birlikte törendeydik. Gurur duyduk…

2017 Yılı Birinci Çeyrek Değerlendirme Toplantısı

2017 Yılı Birinci Çeyrek Değerlendirme Toplantımızı 8 Nisan 2017 tarihinde tüm satış ekibimiz, imalat sorumlularımız ve Genel Müdürümüz Sn. İ. Okan Konyalıoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirdik. Toplantıda; 2017 yılı bütçe planımızda belirlediğimiz hedeflerimizi gerçekleştirme performansımızı değerlendirdik ve kuvvetli taraflarımızı artıracak, iyileşmeye açık alanlarımızı geliştirecek tedbirler üzerinde durduk. Ayrıca, en değerli varlığımız müşterilerimizle iş birliğimizi daha öteye taşıyacak yol haritamızı güncelledik.

2017 Yılı Birinci Çeyrek Değerlendirme Toplantımızı 8 Nisan 2017 tarihinde tüm satış ekibimiz, imalat sorumlularımız ve Genel Müdürümüz Sn. İ. Okan Konyalıoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirdik. Toplantıda; 2017 yılı bütçe planımızda belirlediğimiz hedeflerimizi gerçekleştirme performansımızı değerlendirdik ve kuvvetli taraflarımızı artıracak, iyileşmeye açık alanlarımızı geliştirecek tedbirler üzerinde durduk. Ayrıca, en değerli varlığımız müşterilerimizle iş birliğimizi daha öteye taşıyacak yol

“Askon Demir ve ThyssenKrupp iş birliğiyle icra ettiğimiz “Bölgesel Teknik Eğitim Seminerleri”mizin ikincisini 17 Mart 2017 tarihinde, iş ortaklarımızın katılımıyla İzmir’de tamamladık. İnteraktif ve karşılıklı soru-cevap şeklinde icra ettiğimiz seminerimizde önemli ve faydalı bilgi ve tecrübe alışverişi sağlamış olduk. Değerli iş ortaklarımıza daha iyi hizmet vermek ve teknik konularda geleceğimizi daha doğru şekillendirmek üzere icra ettiğimiz seminerimize katkı ve katılım sağlayan herkese çok teşekkür ediyoruz.”

Bölgesel Teknik Eğitim Seminerleri

Askon Demir ve ThyssenKrupp iş birliğiyle 2017 yılında icra edeceğimiz “Bölgesel Teknik Eğitim Seminerleri”mizin ilkini 10 Mart 2017 tarihinde, İş ortaklarımızın katılımıyla İzmir’de tamamladık. İnteraktif ve karşılıklı soru-cevap şeklinde icra ettiğimiz seminerimizde önemli ve faydalı bilgi ve tecrübe alışverişi sağlamış olduk. Değerli iş ortaklarımıza daha iyi hizmet vermek ve teknik konularda geleceğimizi daha doğru şekillendirmek üzere icra ettiğimiz seminerimize katkı ve katılım sağlayan herkese çok teşekkür ediyoruz

Geleneksel Büyük Aile Buluşması

Askon Demir Çelik San. ve Tic.A.Ş. olarak Yönetim Kurulumuz, çalışma arkadaşlarımız, çözüm ortaklarımız ve ailelerimiz ile “Geleneksel Büyük Aile Buluşması” kapsamında 04 Aralık 2016 tarihinde güzel bir Pazar gününde kahvaltıda buluştuk. Büyük Askon Ailesi’nin tüm fertleri ile birlikte düzenlenen bu organizasyonda aynı zamanda “Hizmet Yılı Onurlandırma Töreni”mizi icra ettik. Anılan törende 10-15 yıl, 15-20 yıl, 20 yıl ve üzerinde Askon bünyesinde bulunan tüm çalışma arkadaşlarımıza “Hizmet Yılı Onur Plaket”lerini ailelerin huzurunda takdim ettik.

2016 Yılı İlk Değerlendirme Toplantısı

2016 Yılı Birinci Dönem Satış Değerlendirme Toplantımızı 6 Ağustos 2016 tarihinde tüm satış ekibimiz, imalat sorumlularımız ve yönetim kurulumuz ile birlikte gerçekleştirdik. Aynı toplantıda, Temmuz 2016 ayında düzenlediğimiz Müşteri Memnuniyet Anketlerimizin teknik analizi ile birlikte değerlendirmesini de yaparak, en değerli varlığımız müşterilerimizle iş birliğimizi daha da öteye taşıyacak yol haritamızı güncelledik.

ANKOMAK 2016 Fuar Katılımı

Kendi alanında birçok lider firmanın katılımıyla 1- 5 Haziran tarihleri arasında İstanbul CNR’da düzenlenen 21. Uluslararası İş Makinaları, Yapı Elemanları ve İnşaat Teknolojileri Fuarı – ANKOMAK 2016’da ASKON DEMİR ÇELİK ailesi olarak başarılı bir şekilde yerimizi aldık.

Satış Değerlendirme Toplantımız

5-16 Mayıs 2015 tarihlerinde 1. dönem satış değerlendirme toplantımızı; tüm satış ekibimiz, imalat sorumlularımız ve yönetim kurulumuz ile birlikte gerçekleştirdik.

Performans Yönetimi ve Görüşme Teknikleri Eğitimimiz

Yöneticilerimizin kendilerini geliştirmesi ve kurum için en uygun değerlendirme sisteminin seçilmesini sağlamak amacıyla 09 Ocak 2016 tarihinde Performans Yönetimi ve Görüşme Teknikleri eğitimine katıldık.

Stres Yönetimi Eğitimimiz

Çalışanlarımızın, iş ortamında daha başarılı ve verimli olmalarını sağlamaya yönelik gerekli beceri, bilgi, tutum ve davranışları kazandırmak amacıyla sürdürdüğümüz eğitim programlarımız kapsamında 13 Haziran 2015 tarihinde Stres ve Öfke Kontrolü Eğitimimizi gerçekleştirdik.

Yön.Kur.Baş.Eğitime Katkısı

Yönetim Kurulu Başkanımız sayın Demir Aslan Konyalıoğlu ve eşi Melek Konyalıoğlu Denizli Servergazi Mahallesi’nde yapılacak olan 24 derslikli Hayırseverler Ortaokulu için 100 bin TL’lik katkı sağlayarak sayın Vali Şükrü Kocatepe ile birlikte protokol imzaladılar.

Müşteri İlişkileri ve Yönetimi' eğitimine katıldık

Çalışanlarımızın, yetkinliklerini arttırmaları için daha başarılı olmalarını sağlamaya yönelik sürdürdüğümüz eğitim programlarımız kapsamında 28 Kasım 2015 tarihinde Müşteri İlişkileri ve Yönetimi Eğitimimizi gerçekleştirdik.