Çatı ve Cephe Malzeme İhtiyacınız mı Var!

Çatı ve Cephe Malzeme Grubundaki tüm ürünleri Askon kalitesi ile sunuyoruz.

ÇATI-CEPHE-SOĞUK ODA PANELLERİ

Kullanım Alanları

Sandviç paneller, iki boyalı Galvaniz veya Alüminyum trapez levha arasında (PIR, PUR, Taşyünü) iç dolgu malzemesi ile ısı yalıtımı amaçlı üretilen kompozit malzemelerdir. Yapıların çatı,cephe ve iç bölme veya soguk hava odalarında kaplama malzemesi olarak kullanılan sandviç paneller; kullandıkları alanlarda oldukça yüksek bir ısı, su,ses izolasyonu sağlar,nem yoğunlaşmasını önler.
ÇATI-CEPHE-SOĞUK ODA PANELLERİ

POLIKARBON AYDINLATMA PANELLERİ

Kullanım Alanları

Yapı aydınlatmasında amaç gün ışığından olabildiğince yararlanarak minimum enerji maliyeti ortaya çıkarmaktır. Bu amaçla yapılarda aydınlatma malzemesi olarak kullanılan Polikarbo Levhalar, her türlü eğimli çatı ve cephe kaplamalarında, kolay ve hızlı montaj avantajıyla gün ışığından daha çok faydalanmak amacıyla kullanılmaktadır.
POLIKARBON AYDINLATMA PANELLERİ

BOYALI SAC LEVHA – RULO

Kullanım Alanları

Hazır boyalı sac, imalatçılara yepyeni ufuklar açmaktadır. Boyahane kavramını kökünden kaldıran bu etkin metod, imalat sürecini kısaltarak zamandan tasarrufu da en üst düzeye çıkarmıştır. Çevre dostu hazır boyalı sac teknolojisi 80'lerden bu yana tüm dünyada ev aletleri, otomotiv, mobilya vb sektörlerde yaygın şekilde kullanılmaktadır. Bu yazı, ülkemizde uygulaması bulunmayan harika malzemeyi tanıtmak üzere derlenmiştir.
BOYALI SAC LEVHA – RULO

CİVATA - AKSESUARLAR

Kullanım Alanları

Çatı ve cephe sistemlerinden kullanılan civatalar ve birbirinden farklı aksesuarlar askon kalitesi ile.
CİVATA - AKSESUARLAR