CNC SAC KESİM

Çelik servis merkezimizin bu bölümünde muhtelif makine çeşitlerimizle CNC hizmetleri verilmektedir. Kesimlerimizi yaparken minimum fire maksimum miktarda kesim yapılmaktadır. Yüksek hassasiyetli ve hızlı kesim işlemlerinin yapılmasında kullanılan lazer kesim işleri muhtelif makinelerle yapılmaktadır.

İşletmemizde 1500X3000 mm ebatlarında 3 adet 2000x6000 mm 1 adet lazer kesim makinamız mevcuttur. Bu makinalarda 20 mm S235, 10mm alüminyum, 10 mm paslanmaz malzemeleri kesim işlemi gerçekleştirilmektedir.
İşletmemizde 3000x12000 mm ebatlarında 30 mm kalınlığa kadar S235, S355 ve ThyssenKrupp (Aşınmaya Dayanıklı - Yüksek Mukavemetli Sac) ürünlerinin kesim işlemleri gerçekleştirilmektedir.
İşletmemizde 3000x12000 mm ebatlarında 120 mm kalınlığa kadar S235, S355 ve ThyssenKrupp (aşınmaya dayanıklı - yüksek mukavemetli sac) ürünlerinin kesim işlemleri gerçekleştirilmektedir.
 

Kalitenin maliyetinden asla taviz vermeyen üretim yaklaşımı

Askon Demir Çelik Servis Merkezi Hizmetleri

Bir “Çelik Servis Merkezi” olarak hizmet veren ASKON DEMİR ÇELİK müşterilerine; Uzman kalite kontrol ekibi ile ulaslararası yüksek kalite standartları içerisinde ‘’CNC Sac İşleme, CNC&NC Giyotin-Abkant, Talaşlı İmalat ve Kaynaklı İmalat hizmetleri vermekteyiz. Deneyimli ve profesyonel ekibiyle, zamanında ürün teslimi, uygun fiyatlarla ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle bu hizmetleri kusursuz bir şekilde sunmaktayız. Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz süresince hızlı çözümler üreterek piyasa beklentilerine cevap vermekteyiz. Teknolojinin gücünü işimizin her alanında kullanıyor, hizmetlerimizi sunarken sektördeki gelişmeleri sürekli takip ediyoruz.