KAYNAKLI İMALAT HİZMETLERİ

Çelik servis merkezimizde son teknoloji makine ekipmanlar ve deneyimli ekibimiz eşliğinde sanayi yapıları, hayvan çiftlikleri, makine platformları vb. ürünlerin projelerinize uygun olarak imalat işlemleri yapılmaktadı

Sinerjik kaynak, çift pozisyoner, opsiyonel istasyonlu, yüksek kaliteli insansız kaynak
Bu hat 14 m giriş ve çıkış bandına sahiptir. 800 mm kadar hadde mamullerinde düz ve açılı kesim, 3 eksen 40 mm kadar delme ve markalama işlemleri uygulanmaktadır.
SA2 ½ yüzey kalitesinde kumlama hizmeti verilmektedir.
Müşterinin talebine bağlı olarak istediği özellikte Airless makinalarla kumlanmış yüzeylere uygulanmaktadır. (Shopprimer, Epoksi Astar vb.)

Hayallerinizi Zorlayan Projeleri Gerçeğe Dönüştürüyoruz...

Askon Demir Çelik Servis Merkezi Hizmetleri

Bir “Çelik Servis Merkezi” olarak hizmet veren ASKON DEMİR ÇELİK müşterilerine; Uzman kalite kontrol ekibi ile ulaslararası yüksek kalite standartları içerisinde ‘’CNC Sac İşleme, CNC&NC Giyotin-Abkant, Talaşlı İmalat ve Kaynaklı İmalat hizmetleri vermekteyiz. Deneyimli ve profesyonel ekibiyle, zamanında ürün teslimi, uygun fiyatlarla ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle bu hizmetleri kusursuz bir şekilde sunmaktayız. Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz süresince hızlı çözümler üreterek piyasa beklentilerine cevap vermekteyiz. Teknolojinin gücünü işimizin her alanında kullanıyor, hizmetlerimizi sunarken sektördeki gelişmeleri sürekli takip ediyoruz.