Yönetim Kadromuz

Demiraslan Konyalıoğlu

Kurucu - Yönetim Kurulu Başkanı

İ. Okan Konyalıoğlu

Genel Müdür

Melike Konyalıoğlu

Yönetim Kurulu Üyesi (Mali İşler)

 

Murat Özdemir

Genel Müdür Yardımcısı mozdemir@askondemir.com +90 533 154 68 60

Satış ve Pazarlama

İsmail Yılmaz

Satış ve Pazarlama Müdürü iyilmaz@askondemir.com +90 533 594 23 87

Kadir Ulukuş

Anadolu Bölge Satış Müdürü kulukus@askondemir.com +90 530 237 67 00

Serkan Yılmazer

İstanbul Bölge Satış Yöneticisi syilmazer@askondemir.com +90 533 014 20 36

Tolga Bilir

Anadolu Bölge Satış Temsilcisi tbilir@askondemir.com +90 533 734 10 36

Selim Yücedağ

Anadolu Bölge Satış Temsilcisi syucadag@askondemir.com

Kemal Dinge

Anadolu Bölge Satış Temsilcisi kdinge@askondemir.com

Egemen Ögel

Anadolu Bölge Satış Temsilcisi eogel@askondemir.com

Mustafa Kıyak

Anadolu Bölge Satış Temsilcisi mkiyak@askondemir.com

Metin Can Daras

Anadolu Bölge Satış Temsilcisi mdaras@askondemir.com

Caner Uyar

Anadolu Bölge Satış Temsilcisi cuyar@askondemir.com

Ömer Faruk Tural

İstanbul Bölge Satış Temsilcisi oftural@askondemir.com

Yusuf Bülent Şatır

Fiyatlama Uzmanı bsatir@askondemir.com +90 530 953 67 47

Şeyda Kocatürk

Fiyatlama Uzman Yardımcısı skocaturk@askondemir.com

Burcu Ağaçayak

Fiyatlama Uzman Yardımcısı bagacayak@askondemir.com

Büşra Süpçin

Fiyatlama Uzman Yardımcısı bsupcin@askondemir.com

Nihal Düzgün

Fiyatlama Uzman Yardımcısı nduzgun@askondemir.com

Öznur Çümen

Fiyatlama Uzman Yardımcısı ocumen@askondemir.com

Serkan Yüce

Teknik Çizim Takım Lideri syuce@askondemir.com

Büşra Nur Dinçer

Teknik Çizim Uzman Yardımcısı bdincer@askondemir.com

Süleyman Çekiç

Teknik Çizim Uzman Yardımcısı scekic@askondemir.com

Mustafa Akbulut

Teknik Çizim Uzman Yardımcısı makbulut@askondemir.com

Metin Yeşil

Teknik Çizim Uzman Yardımcısı myesil@askondemir.com

Serkan Aydoğmuş

Satış Operasyon Destek Uzmanı saydogmus@askondemir.com

Kaan Bulduk

Yurt Dışı Satış ve İhracat Operasyon Temsilcisi kbulduk@askondemir.com

Alpbuğra Eraslan

Yurt Dışı Satış ve İhracat Operasyon Temsilcisi aeraslan@askondemir.com

Tasarım Merkezi

Aybars Alptekin

Tasarım Merkezi Yöneticisi aalptekin@askondemir.com

Ceyda Yücetürk

ÜRGE Uzmanı cyuceturk@askondemir.com

Mehmet Oğuz Arpacık

Arge Uzman Yardımcısı moarpacik@askondemir.com

Ezgi Sarı

Grafik Tasarım Uzman Yardımcısı esari@askondemir.com

Ahmet Karan

Teknik Ressam akaran@askondemir.com

Büşra Öztürk

Grafik Tasarım Uzman Yardımcısı bozturk@askondemir.com

Sac İşleme ve İmalat

Özkan Özker

Sac İşleme İmalat Müdürü oozker@askondemir.com

Sezgin Ata

CNC Kesme Makinaları Takım Lideri sata@askondemir.com

İrem Uluşık

Sac İşleme İmalat Mühendisi iremu@askondemir.com

İlter Akder

Üretim Mühendisi iakder@askondemir.com

Gökhan Gümüşrende

Üretim Mühendisi ggumusrende@askondemir.com

Ali Çam

Cnc, Cad ve Cam Programcısı imalat@askondemir.com

Emre Seymen

Cnc, Cad ve Cam Programcısı imalat@askondemir.com

İbrahim Albayrak

Cnc, Cad ve Cam Programcısı imalat@askondemir.com

Onur Tosun

Cnc, Cad ve Cam Programcısı imalat@askondemir.com

Oğuzhan Derebaşoğlu

Üretim Mühendisi oderebasoglu@askondemir.com

Erhan Yurtkap

Kesme ve Bükme Takım Lideri eyurtkap@askondemir.com

Fikret Kıroğlu

Kesme ve Bükme Teknik Ressamı fkiroglu@askondemir.com

Gökhan Cengiz

Kesme ve Bükme Teknik Ressamı gcengiz@askondemir.com

Ufuk Aysu

CNC Dik İşlem Takım Lideri uaysu@askondemir.com

Kaynaklı İmalat

Kamil Hançarlı

Kaynaklı İmalat Müdürü proje@askondemir.com

Halil Ersipahi

Kaynaklı İmalat Takım Lideri proje@askondemir.com

Cemil Kobak

Kaynaklı İmalat Mühendisi ckobak@askondemir.com

Mali İşler

Ahmet Doğuş

Finansman Yöneticisi adogus@askondemir.com

Nagihan Kırboz

Genel Muhasebe Yöneticisi nkırboz@askondemir.com

Yasin Çoşkun

Finansman Uzmanı ycoskun@askondemir.com

Gökhan Ona

Bütçe Raporlama Uzmanı gona@askondemir.com

Selma Şimşek

Genel Muhasebe Uzmanı ssimsek@askondemir.com

Fuat Yıldıral

Finansman Uzman Yardımcısı fyildiral@askondemir.com

Münevver Kaçar

Proje Takip Uzman Yardımcısı mkacar@askondemir.com

Ayşe Camuzcu

Genel Muhasebe Uzman Yardımcısı acamuzcu@askondemir.com

Türker Işık

Şoför

Fatih Alageyik

Genel Muhasebe Uzman Yardımcısı falageyik@askondemir.com

Kalite Kontrol

Osman Çelik

Kalite Kontrol Yöneticisi ocelik@askondemir.com

Halil Esen

Kalite Kontrol Fonksiyon Destek Takım Lideri hesen@askondemir.com

Mehmet Şahin Gün

Laboratuvar Test Ölçüm Uzman Yardımcısı msgun@askondemir.com

Mert Can Durmuş

Kalite Kontrol Mühendisi mcdurmus@askondemir.com

Selim Şen

Kalite Kontrol Veri İşleme Uzman Yardımcısı ssen@askondemir.com

Fatih Biniz

Kalite Kontrol Veri İşleme Uzman Yardımcısı fbiniz@askondemir.com

Anıl Koçkaya

Kalite Kontrol Veri İşleme Uzman Yardımcısı akockaya@askondemir.com

Lojistik ve Sevkiyat

Ahmet Gümüş

Lojistik Operasyon ve Stok Yöneticisi agumus@askondemir.com

Ozan Çetinkaya

Bakım ve Onarım Yöneticisi ocetinkaya@askondemir.com

Ali Rıza Durukan

Lojistik Planlama ve Stok Takım Lideri sevkiyat@askondemir.com

Mustafa İlikan

Tedarik Zinciri Uzman Yardımcısı milikan@askondemir.com

Hikmet Avşar

Lojistik Planlama Personeli havsar@askondemir.com

Mustafa Baysal

Kantar Personeli sevkiyat@askondemir.com

Satın Alma

Mahmut Baki Esen

Yardımcı Malzeme ve Hizmet Satınalma Uzmanı

Pınar Erdoğan

Hammadde Satın Alma Destek Uzmanı perdogan@askondemir.com +90 532 221 11 15

İbrahim Yıldırım

Satın Alma Uzman Yardımcısı iyildirim@askondemir.com

E-Ticaret Pazarlama ve Satış

Barış Karamil

Satış ve Pazarlama Müdürü bkaramil@askondemir.com

Ecem Sultan Mercan

Sosyal Medya Uzmanı emercan@askondemir.com

Özkan Kapçak

E-Ticaret Uzmanı okapcak@askondemir.com

Özlem İpekçi

E-Ticaret Muhasebe Personeli oipekci@askondemir.com

Mustafa Kayalıo

E-Ticaret Yurt Dışı Müşteri İlişkileri Uzmanı mkayalio@askondemir.com

Melisa Beki

E-Ticaret Uzman Yardımcısı mbeki@askondemir.com

Furkan Demirtaş

E-Ticaret Uzman Yardımcısı fdemirtas@askondemir.com

Mazin Alsaadi

E-Ticaret Yurt Dışı Müşteri İlişkileri Uzmanı malsaadi@askondemir.com

Berkay Kopdağ

E-Ticaret Uzmanı bkopdag@askondemir.com

Ziya Ekinci

E-Ticaret Raporlama Uzman Yardımcısı zekinci@askondemir.com

Osman Sarıkaya

Ürün Geliştirme Uzmanı osarikaya@askondemir.com

Nesrin Coşan

Grafik Tasarım Uzman Yardımcısı ncosan@askondemir.com

Merve Nur Gezer

Grafik Tasarım Uzman Yardımcısı mngezer@askondemir.com

İlayda Urhan

Yurt Dışı Satış Temsilcisi iurhan@askondemir.com

Şeyma Taşbaş

Ürün Geliştirme Uzman Yardımcısı stasbas@askondemir.com

Sinem Ünal

E-Ticaret Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı sunal@askondemir.com

İsmail Onaç

Tasarım İmalat Yöneticisi ionac@askondemir.com

Merve Karataş

Paketleme ve Sevkiyat Sorumlusu mkaratas@askondemir.com

Muhammet Yazar

Tasarım İmalat Koordinatörü myazar@askondemir.com

Ceyda Soyluer

E-Ticaret Yurtiçi Satış Uzman Yardımcısı csoyluer@askondemir.com

İnsan Kaynakları

Zeynep Yıldırım

İnsan Kaynakları Yöneticisi zyildirim@askondemir.com

Mehmet Toptaş

Personel ve Özlük İşleri Uzman Yardımcısı mtoptas@askondemir.com

Filiz Böbeci

İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı fbobeci@askondemir.com

Emine Müge Tunca Gürbüz

İş Yeri Psikoloğu mgurbuz@askondemir.com

İsmahan Bayram

Santral Operatörü ibayram@askondemir.com

Mehmet Bilgin

İdari İşler Uzman Yardımcısı mbilgin@askondemir.com

Şule Karaobalı

Danışma Görevlisi skaraobali@askondemir.com

Hatice Kartal

Temizlik Personeli

Saide Yıldız

Temizlik Personeli

Bilgi Sistemleri

Ümit Murat GÜL

Bilgi Sistemleri Yöneticisi umgul@askondemir.com

Perihan Acar

Yazılım Destek Uzman Yardımcısı pacar@askondemir.com

Cihan Eryılmaz

Yazılım Geliştirme Uzman Yardımcısı ceryilmaz@askondemir.com

Mustafa Erol

Sistem Destek Uzman Yardımcısı merol@askondemir.com

Proje Departmanı

Erdem Met

Proje Bölüm Müdürü emet@askondemir.com

Gözde Nur Kırbaç

Proje Satış Uzman Yardımcısı gkirbac@askondemir.com

Hasan Aydınlı

Proje İmalat Teknikeri haydinli@askondemir.com

Kamile Selin Demirci

Proje İmalat Mühendisi ksdemirci@askondemir.com

İnşaat Departmanı

Oğuz Soylu

İnşaat Mühendisi osoylu@askondemir.com

Onur Birdal

İnşaat Teknikeri

Ertuğrul Keysan

İnşaat Mühendisi ekeysan@askondemir.com

Sürekli Gelişim ve Mükemmellik Merkezi

Fatma Sarı

Endüstri Mühendisi fsari@askondemir.com

Kurumsal İletişim

Görkem Korkmaz

Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı gkorkmaz@askondemir.com

Askon Akademi

Zafer Demirtaş

Askon Akademi Müdürü zdemirtas@askondemir.com

Kalite Güvence

Zahide Geylan

Kalite Güvence Sistemleri Yöneticisi zgeylan@askondemir.com