Yönetim Kadromuz

Demiraslan Konyalıoğlu

Kurucu - Yönetim Kurulu Başkanı

İ. Okan Konyalıoğlu

Genel Müdür

Melike Konyalıoğlu

Yönetim Kurulu Üyesi (Mali İşler)

 

Murat Özdemir

Genel Müdür Yardımcısı mozdemir@askondemir.com +90 533 154 68 60

Satış ve Pazarlama

Barış Karamil

Satış ve Pazarlama Müdürü bkaramil@askondemir.com +90 533 483 47 11

İsmail Yılmaz

Satış Müdürü iyilmaz@askondemir.com +90 533 594 23 87

Zafer Demirtaş

Bölge Satış Yöneticisi zdemirtas@askondemir.com +90 533 373 53 19

Kadir Ulukuş

Bölge Satış Yöneticisi kulukus@askondemir.com +90 530 237 67 00

Tolga Bilir

Bölge Satış Uzmanı tbilir@askondemir.com +90 533 734 10 36

Engin Cüce

Bölge Satış Yöneticisi ecuce@askondemir.com +90 555 964 78 71

Serkan Yılmazer

Bölge Satış Yöneticisi syilmazer@askondemir.com +90 533 014 20 36

Yusuf Bülent Şatır

Satış Destek Uzmanı bsatir@askondemir.com +90 530 953 67 47

Selim Yücedağ

Satış Uzman Yardımcısı syucadag@askondemir.com

Serkan Aydoğmuş

Satış Teknik Destek Personeli saydogmus@askondemir.com

Büşra Nur Dinçer

Satış Teknik Destek Personeli bdincer@askondemir.com

Ayhan Umut Ertuğrul

Satış Uzman Yardımcısı auertugrul@askondemir.com

Kaan Bulduk

Dış Ticaret Veri Hazırlama Personeli kbulduk@askondemir.com

Kemal Dinge

Satış Uzman Yardımcısı kdinge@askondemir.com

Egemen Ögel

Satış Uzman Yardımcısı eogel@askondemir.com

Serkan Yüce

Satış Teknik Destek Personeli syuce@askondemir.com

Mustafa Kıyak

Satış Uzman Yardımcısı mkiyak@askondemir.com

Metin Can Daras

Satış Uzman Yardımcısı mdaras@askondemir.com

Süleyman Çekiç

Satış Teknik Destek Personeli scekic@askondemir.com

Şeyda Kocatürk

Satış Destek Personeli skocaturk@askondemir.com

Burcu Ağaçayak

Satış Destek Personeli bagacayak@askondemir.com

Tasarım Merkezi

Aybars Alptekin

ÜRGE - ARGE Uzmanı aalptekin@askondemir.com

Ceyda Yücetürk

ÜRGE Uzmanı cyuceturk@askondemir.com

Mehmet Oğuz Arpacık

Arge Uzman Yardımcısı moarpacik@askondemir.com

Ezgi Sarı

Grafik Tasarım Uzman Yardımcısı esari@askondemir.com

Rahim Gafur

Endüstriyel Ürün Tasarımcısı rgafur@askondemir.com

Büşra Öztürk

Grafik Tasarım Uzman Yardımcısı bozturk@askondemir.com

Sac İşleme ve İmalat

Özkan Özker

Sac İşleme İmalat Müdürü oozker@askondemir.com

Sezgin Ata

CNC Kesme Makinaları Takım Lideri sata@askondemir.com

İrem Uluşık

Sac İşleme İmalat Mühendisi iremu@askondemir.com

Ali Çam

Cnc, Cad ve Cam Programcısı imalat@askondemir.com

Emre Seymen

Cnc, Cad ve Cam Programcısı imalat@askondemir.com

İbrahim Albayrak

Cnc, Cad ve Cam Programcısı imalat@askondemir.com

Onur Tosun

Cnc, Cad ve Cam Programcısı imalat@askondemir.com

Proje - Kaynaklı İmalat

Kamil Hançarlı

Kaynaklı İmalat Müdürü proje@askondemir.com

Halil Ersipahi

Kaynaklı İmalat Takım Lideri proje@askondemir.com

Cemil Kobak

Kaynaklı İmalat Mühendisi ckobak@askondemir.com

Mali İşler

Ahmet Doğuş

Mali İşler Müdürü adogus@askondemir.com

Zahide Tekehan

Genel Muhasebe Yöneticisi ztekehan@askondemir.com

Yasin Çoşkun

Finansman Uzmanı ycoskun@askondemir.com

Gökhan Ona

Genel Muhasebe Uzmanı gona@askondemir.com

Musa Çağrı Arıkan

Genel Muhasebe Uzmanı mcarikan@askondemir.com

Selma Şimşek

Genel Muhasebe Uzmanı ssimsek@askondemir.com

Fuat Yıldıral

Genel Muhasebe Personeli fyildiral@askondemir.com

Gökberk Çetin

Proje Teşvik Takip Uzman Yardımcısı gcetin@askondemir.com

Ayşe Camuzcu

Genel Muhasebe Personeli acamuzcu@askondemir.com

Türker Işık

Şoför

Kalite Kontrol

Osman Çelik

Kaynak Kontrol ve Koordinasyon Uzmanı ocelik@askondemir.com

Halil Esen

Kalite Kontrol Veri İşleme Personeli

Selim Şen

Kalite Kontrol Veri İşleme Personeli ssen@askondemir.com

Muhammed Ramazan Arkan

Kalite Kontrol Veri İşleme Personeli mrarkan@askondemir.com

Lojistik ve Sevkiyat

Ahmet Gümüş

Lojistik Operasyon ve Stok Yöneticisi agumus@askondemir.com

Ali Rıza Durukan

Lojistik Planlama ve Stok Takım Lideri sevkiyat@askondemir.com

Hikmet Avşar

Lojistik Planlama Personeli havsar@askondemir.com

Mustafa Baysal

Kantar Personeli sevkiyat@askondemir.com

Satın Alma

Mahmut Baki Esen

Yardımcı Malzeme ve Hizmet Satınalma Uzmanı

Pınar Erdoğan

Hammadde Satın Alma Destek Uzmanı perdogan@askondemir.com +90 532 221 11 15

E-Ticaret Pazarlama ve Satış

Barış Karamil

Satış ve Pazarlama Müdürü bkaramil@askondemir.com

Bahar Topal

E-Ticaret Yurtiçi Müşteri İlişkileri Uzmanı btopal@askondemir.com +90 532 113 08 33

Özkan Kapçak

E-Ticaret Uzmanı okapcak@askondemir.com

Mustafa Kayalıo

E-Ticaret Yurt Dışı Müşteri İlişkileri Uzmanı mkayalio@askondemir.com

Furkan Demirtaş

E-Ticaret Uzman Yardımcısı fdemirtas@askondemir.com

Ecem Sultan Mercan

Sosyal Medya Uzmanı emercan@askondemir.com

Mazin Alsaadi

E-Ticaret Yurt Dışı Müşteri İlişkileri Uzmanı malsaadi@askondemir.com

Özlem İpekçi

E-Ticaret Muhasebe Personeli oipekci@askondemir.com

Berkay Kopdağ

E-Ticaret Uzmanı bkopdag@askondemir.com

Melisa Beki

E-Ticaret Uzman Yardımcısı mbeki@askondemir.com

Nimet Başarı

Yurtiçi Satış ve Pazarlama Temsilcisi nbasari@askondemir.com

Ziya Ekinci

E-Ticaret Raporlama Uzman Yardımcısı zekinci@askondemir.com

Osman Sarıkaya

Ürün Geliştirme Uzmanı osarikaya@askondemir.com

Nesrin Coşan

Grafik Tasarım Uzman Yardımcısı ncosan@askondemir.com

Görkem Korkmaz

Grafik Tasarım Uzman Yardımcısı gkorkmaz@askondemir.com

İsmail Onaç

Tasarım İmalat Yöneticisi ionac@askondemir.com

Merve Karataş

Paketleme ve Sevkiyat Sorumlusu mkaratas@askondemir.com

Ali Ersin Nazlı

Tasarım Stok ve Sipariş Takip Personeli enazli@askondemir.com

Muhammet Yazar

Tasarım İmalat Koordinatörü myazar@askondemir.com

İnsan Kaynakları

Zeynep Yıldırım

İnsan Kaynakları Yöneticisi zyildirim@askondemir.com

Mehmet Toptaş

Personel ve Özlük İşleri Uzman Yardımcısı mtoptas@askondemir.com

Filiz Böbeci

İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı fbobeci@askondemir.com

Emine Müge Tunca Gürbüz

İş Yeri Psikoloğu mgurbuz@askondemir.com

Utku Alemdaroğlu

İdari İşler Personeli ualemdaroglu@askondemir.com

İsmihan Bayram

Santral Operatörü ibayram@askondemir.com

Hatice Kartal

Temizlik Personeli

Saide Yıldız

Temizlik Personeli

Bilgi Sistemleri

Ümit Murat GÜL

Bilgi Sistemleri Yöneticisi umgul@askondemir.com

Necip GÜNENÇ

Bilgi Sistemleri Uzman Yardımcısı ngunenc@askondemir.com

Perihan Acar

Yazılım Uzman Yardımcısı pacar@askondemir.com