Ekibimiz

Anasayfa / Hakkımızda / Ekibimiz

Yönetim Kurulu

İ. Okan KONYALIOĞLU Yönetim Kurulu Başkanı / Genel Müdür
Murat ÖZDEMİR Genel Müdür Yardımcısı
Demiraslan KONYALIOĞLU Onursal Başkan
Melike KONYALIOĞLU Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

İnsan Kaynakları

Mehmet TOPTAŞ İnsan Kaynakları Uzmanı
Yaşar SARMA İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı
Mehmet BİLGİN İdari İşler Uzman Yardımcısı
Şule KARAOBALI Danışma Personeli
İsmihan BAYRAM Danışma Personeli
Hatice KARACA Temizlik Personeli
Saide YILDIZ Temizlik Personeli
Zeliha TERCAN Temizlik Personeli
Türker IŞIK Şoför
Okan ÇOBAN Şoför
Enver DALKARA Şoför
Nazlı TOP İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
Ali Bayram DEMİRKAZAN İdari İşler Uzmanı
Serap Sezen YAMAÇ İnsan Kaynakları Uzmanı

Mali İşler

Burcu ÖZAR Genel Muhasebe Uzman Yardımcısı
Gökhan ONA Bütçe Raporlama Uzmanı
Nagihan KIRBOZ Genel Muhasebe Yöneticisi
Yasin COŞKUN Finansman Uzmanı
Şükran DODURGA Finansman Uzmanı
Hafize TATARCIK Finansman Uzmanı
Hüseyin HAZNECİ Genel Muhasebe Uzmanı
Fatih ALAGEYİK Genel Muhasebe Uzmanı
Şeyma EREN Genel Muhasebe Uzmanı
Eda KEMALOĞLU Mali İşleri Müdürü

Kurumsal İletişim

Nilay TURU Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı

E-Ticaret Pazarlama ve Satış

Barış KARAMİL Marka Müdürü
Özkan KAPÇAK E-Ticaret Pazarlama Takım Lideri
Ecem Sultan MERCAN Sosyal Medya Takım Lideri
İlayda URHAN Kurumsal Satış ve Pazarlama Takım Lideri
Furkan DEMİRTAŞ E-Ticaret Uzmanı
Melisa BEKİ E-Ticaret Uzman Yardımcısı
İsmail Cem DİLBAZ E-Ticaret Uzman Yardımcısı
Mazin ALSAADİ Yurt Dışı Müşteri İlişkileri Uzmanı
Mustafa KAYALIO Yurt Dışı Müşteri İlişkileri Uzmanı
Merve Nur GEZER Sosyal Medya Uzman Yardımcısı
Nesrin DİRİER Görsel İletişim Uzmanı
Sinem ÜNAL Yurt İçi Müşteri İlişkileri Uzmanı
İsmail ONAÇ Tasarım Lojistik ve Stok Takım Lideri
Yusuf DOĞMAZ UV Baskı Makinası Operatörü
Özlem ÖZÇELİK Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı
Münevver Hanife TURAN Yurt Dışı Satış Temsilcisi
Özlem İPEKCİ E-Ticaret ve Kurumsal Muhasebe Uzmanı

Tasarım Merkezi

Aybars ALPTEKİN Tasarım Merkezi Yöneticisi
Şeyma TAŞBAŞ PANGIZ ÜRGE Uzman Yardımcısı
Sude PEDÜK ÜRGE Uzman Yardımcısı
Ezgi SARI Grafik Tasarım Uzmanı
Emin ATAK Grafik Tasarım Uzman Yardımcısı
Ümit Aykut AKDEMİR ARGE-ÜRGE Destek Personeli
Ceyda YÜCETÜRK ÜRGE Uzmanı

Bilgi Sistemleri

Ayşe BAYAM Yazılım Geliştirme Uzman Yardımcısı
Ömer HEYBELİ Yazılım Geliştirme Uzmanı
Mevlüt Onur ŞAHİNKAYA Sistem Destek Uzmanı
Furkan ERKEK Yazılım Destek Uzman Yardımcısı

Satış ve Pazarlama

Kadir ULUKUŞ Satış ve Pazarlama Müdürü
Egemen ÖGEL Anadolu Bölge Satış Temsilcisi
Mustafa KIYAK Anadolu Bölge Satış Temsilcisi
Metin Can DARAS Anadolu Bölge Satış Temsilcisi
Caner UYAR Anadolu Bölge Satış Temsilcisi
Ozan KAHVECİ İstanbul Bölge Satış Temsilcisi
Burak KASAL İstanbul Bölge Satış Temsilcisi
Yusuf Bülent ŞATIR Fiyatlama Uzmanı
Şeyda KOCATÜRK Fiyatlama Uzman Yardımcısı
Burcu AĞAÇAYAK Fiyatlama Uzman Yardımcısı
Büşra SÜPÇİN Fiyatlama Uzman Yardımcısı
Nihal DÜZGÜN Fiyatlama Uzman Yardımcısı
Utku ÇETİN Fiyatlama Uzman Yardımcısı
Batuhan ARSLAN Fiyatlama Uzman Yardımcısı
Neşe DAĞLI Fiyatlama Uzman Yardımcısı
Alpbuğra ERASLAN Yurt Dışı Satış ve İhracat Operasyon Temsilcisi
Fatih Ege KARAKUYU Yurt Dışı Satış ve İhracat Operasyon Temsilcisi
Ahmet Can TUNCER İstanbul Bölge Satış Yöneticisi
Fuat YILDIRAL Genel Muhasebe Uzman Yardımcısı
Tolga BİLİR Yurt Dışı Satış Yöneticisi
Öznur ÇÜMEN İhracat Operasyon Destek Uzman Yardımcısı
Ayşe CAMUZCU İHRACAT OPERASYON DESTEK UZMAN YARDIMCISI
Ayten ÇAYAN Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı

Planlama ve Lojistik

Emre SEYMEN Teknik Çizim Takım Lideri
Rümeysa ASLANTÜRK Planlama Mühendisi
Veli ÖZSOY Planlama Mühendisi
Damla VERİM Endüstri Mühendisi
Metin YEŞİL Teknik Çizim Uzman Yardımcısı
Mehmet ARSAL Teknik Çizim Uzman Yardımcısı
Erhan YURTKAP Üretim Planlama Uzmanı
Mustafa BAYSAL Lojistik Planlama Uzmanı
Hikmet AVŞAR Lojistik Planlama Uzmanı
Abdurrahman GENÇTÜRK Lojistik Planlama Uzmanı
Ali Rıza DURUKAN Lojistik Planlama ve Stok Takım Lideri
İsa KART Lojistik Planlama Uzman Yardımcısı
Fehmi BULDAŞ Lojistik Planlama Uzman Yardımcısı
Onur SERİN Veri İşleme Uzman Yardımcısı
Süleyman ÇEKİÇ Teknik Çizim Uzmanı
Büşra Nur SAÇKIN Teknik Çizim Uzmanı
Mustafa AKBULUT Teknik Çizim Uzmanı
Serdar SAÇKAN Planlama ve Lojistik Müdürü
Cemil KOBAK Planlama Analiz Uzmanı
Mustafa Talha SARI Planlama Analiz Uzman Yardımcısı

Sac İşleme ve İmalat

Özkan ÖZKER Çardak Fabrika Üretim Müdürü
Kamil HANÇARLI Sac İşleme İmalat Müdürü
Gökhan GÜMÜŞRENDE Talaşlı İmalat Mühendisi
İlter AKDER Özel İmalatlar Mühendisi
Sezgin ATA Lazer İmalat Takım Lideri
Hüseyin KOCAKARA Talaşlı İmalat Takım Lideri
Ali ÇAM Oksijen ve Plazma Takım Lideri
Fikret KIROĞLU Kesme ve Bükme İmalat Takım Lideri
Onur TOSUN CAM Personeli
İbrahim ALBAYRAK CAM Personeli
Orhan ÇOBAN CAM Personeli
Oğuzhan DEREBAŞOĞLU Sac İşleme ve İmalat Mühendisi
Ferhat AVCIL Sac İşleme ve İmalat Mühendisi
Abdullah YILDIRIM Kesme ve Bükme Teknik Ressamı
Mehmet Ali AYDIN Kesme ve Bükme Teknik Ressamı
Serdar BOZABALI Kesme ve Bükme Teknik Ressamı
Hasan EROĞLU Kesme ve Bükme Teknik Ressamı
Cengiz İNESİ Vardiya Koordinatörü
Mahmut BAK Vardiya Koordinatörü
Lütfi SAVAŞIR Vardiya Koordinatörü
Halil İbrahim İZ CNC Dik İşlem Takım Lideri
Hasan EKEN CNC Kesme Makinaları Takım Lideri
Mustafa SAĞ Çardak Fabrika Müdürü
Salih KAYNARCI Talaşlı İmalat Şefi

Kalite Kontrol

Mert Can DURMUŞ Kalite Kontrol Mühendisi
Aykut YALÇINKAYA Kalite Kontrol Mühendisi
İsa GÖZEM Kalite Kontrol Mühendisi
Murat KARAHAN Kalite Kontrol Mühendisi
Halil ESEN Kalite Kontrol Veri İşleme Takım Lideri
Selim ŞEN Kalite Kontrol Veri İşleme Uzman Yardımcısı
Fatih BİNİZ Kalite Kontrol Veri İşleme Uzman Yardımcısı
Anıl KOÇKAYA Kalite Kontrol Veri İşleme Uzman Yardımcısı
İsmail ÇÖLGEÇEN Kalite Kontrol Veri İşleme Uzman Yardımcısı
Mihrican ARİ Kalite Kontrol Veri İşleme Uzman Yardımcısı
Yunus Emre CANBAZ Kalite Kontrol Veri İşleme Uzman Yardımcısı
Osman ÇELİK Kalite Kontrol Yöneticisi

Kalite Güvence

Zahide GEYLAN Kalite Güvence Yöneticisi
Sümeyye KIROĞLU Kalite Güvence Uzman Yardımcısı

Tedarik Zinciri

Pınar ERDOĞAN Hammadde Satınalma Destek Uzmanı
Mahmut Baki ESEN Yardımcı Malzeme ve Hizmet Satın Alma Uzmanı
İbrahim YILDIRIM Yardımcı Malzeme ve Hizmet Satın Alma Uzman Yardımcısı
Ahmet ERŞAHİN Teknik Malzeme Satın Alma Uzman Yardımcısı
Ahmet GÜMÜŞ Tedarik Zinciri Müdürü
Ziya EKİNCİ Tedarik Zinciri Uzmanı
Ramazan KARACA Tedarik Zinciri Uzmanı
Ümmü Gülsüm YAKI Stok Takip Uzman Yardımcısı
Serkan YÜCE Fason Hizmet Satın Alma Uzmanı
Münevver KAÇAR Proje Takip Uzman Yardımcısı

Bakım Onarım ve ARGE

Veli AÇIKGÖZ Bakım ve Onarım Yöneticisi
Mehmet YILMAZ Ar-Ge Mühendisi
Nurullah DİNÇER Ar-Ge Uzmanı

Kaynaklı İmalat

Aşkın AYNA Kaynaklı İmalat Yöneticisi
Halil ERSİPAHİ Kaynaklı İmalat Takım Lideri
Mustafa ERSİPAHİ Kaynaklı İmalat Takım Lideri
Nazmi KAFTAN Teknik Ressam
İbrahim Kaan DİKAN Teknik Ressam
Salih GAZDAĞLI Kaynaklı İmalat Mühendisi
Süleyman YÜRECİ Kaynaklı İmalat Mühendisi
Emrah Mahmut BAŞTÜRK Denizli Kaynaklı İmalat Yöneticisi

Proje

Kamile Selin DEMİRCİ Proje İmalat Mühendisi
Berat SUVAY Proje İmalat Mühendisi
Melisa DURMUŞ Proje İmalat Mühendisi
Hasan AYDINLI Proje İmalat Teknikeri

Sürekli Gelişim ve Mükemmellik Merkezi

Fatma SARI Endüstri Mühendisi
Elif ÇORAKLIOĞLU Endüstri Mühendisi
Nazmi ERİNÇ Metalurji ve Malzeme Mühendisi

Yapı İşleri

Oğuz SOYLU İnşaat Mühendisi
Sena DEMİRTAŞ Mimar

© Copyright 2024 ASKON DEMİR ÇELİK SAN.TİC.A.Ş. All Rights Reserved.

BUILT BY